Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Stalowa Wola - Wybory Samorządowe 2014

dodano 2014-10-14 21:34 w kategorii: Ludzie

 

Kandydaci Koalicyjnego Komitetu Wyborczego

SLD LEWICA RAZEM

W ramach zawartego porozumienia wyborczego kandydaci 

SLD do Rady Miejskiej  Stalowej Woli kandydują z list

Komitetu Wyborczego Wyborców Andrzeja Szlęzaka:

Okręg wyborczy nr 4   – Kol. Maria Hasiak

Okręg wyborczy nr 16 – Kol. Andrzej Łuczakowski

Okręg wyborczy nr 20 – Kol. Mariusz Kunysz

Okręg wyborczy nr 23 – Kol. Joanna Grobel - Proszowska


Kandydaci Koalicyjnego Komitetu Wyborczego

SLD LEWICA RAZEM

na radnych do Sejmiku Województwa Podkarpackiego:

Okręg wyborczy Nr 3 – Miasto Tarnobrzeg,

Powiaty: kolbuszowski, niżański, stalowowolski i tarnobrzeski

 

1. Bronisław TOFIL                        Stalowa Wola

2. Julian OZIMEK                           Nisko

3. Halina RAWSKA                         Tarnobrzeg

4. Jerzy BIESIADECKI                   Kolbuszowa

5. Ala ZYCH                                     Stalowa Wola

6. Stanisław PALEŃ                         Zaklików

7. Beata FOSTACZ                          Nisko

8. Janusz GŁÓWKA                        Gorzyce

9. Małgorzata BOGACZ                  Nowa Dęba

10. Jacek SADRAKUŁA                 Tarnobrzeg

Kandydaci Koalicyjnego Komitetu Wyborczego

SLD LEWICA RAZEM

na radnych do Rady Powiatu Stalowowolskiego:

 

Okręg wyborczy Nr 1 – Stalowa Wola:

1. Henryk SZWEDO                                                 9. Stanisław PIECZONKA

2. Urszula TATYS                                                     10. Teresa KORNIAK

3. Marek NIEMIEC                                                  11. Jerzy GARBULIŃSKI

4. Irena GIERŁACH                                                 12. Henryk STRUTYŃSKI

5.Sławomir CHYL                                                     13. Władysław HOŁDA

6. Marlena WOJAS-LEŚNIAK                                  14. Jacek KACZMARSKI

7. Edward PATEREK                                                15. Lidia ŻABSKA

8. Agnieszka RADZIK                                               16. Michał GRABOWSKI

 

Okręg wyborczy Nr 2 – Stalowa Wola:

1. Wiesława WOJTALA      

2. Mirosław ŚPIEWAK

3. Teresa OSTROWSKA- SUDUŁ

4. Roman OLEKSY

5. Halina BOGACZYK

6. Mirosław DYMOWSKI

7. Anna HALINIAK

8. Ryszard GĄDZELEWSKI

9. Zbigniew SOWA              

 

Okręg wyborczy Nr 3 –Gminy:Radomyśl n/Sanem i Zaleszany:

1. Andrzej KARAŚ

2. Magdalena SKÓRKA

3. Szymon KOWAL

4. Małgorzata SZCZYKUTOWICZ- BRYNIAK

5. Tomasz CZEREPAK

6. Jerzy RUPART

7. Andrzej LACHOWSKI

8. Eugenia REMBISZ 

 

Okręg wyborczy Nr 4 –Gminy:Bojanów, Pysznica i Zaklików:

1. Andrzej SKROMAK

2. Zbigniew ŻELASKO

3. Sylwia KAPUŚCIK

4. Bogdan  MIERZWA

5. Grażyna TRZEPIZUR

6. Bogdan SUDOŁ

7. Ewa JANIK

8. Marek GAJDA

9. Joanna WĘGRZYN

10. Bogdan TOFIL

 

 



Komentarze

Wydarzenia

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.